• Pazarlama Eğitimleri
    Pazarlama Eğitimleri
    Pazarlama, kar getiren müşteri ilişkilerinin yönetimidir. Bu eğitimde müşterileri ihtiyaçlarına göre segmentasyon, hedefe uygun konum, konuma uygun pazarlama karması kurabilmek, zihinsel ve fiziksel erişilebilirlik üzerinde duruluyor
  • Odaklanmak, pazarlama da başarıya götürür
    Odaklanmak, pazarlama da başarıya götürür
    Her kes için her şey olmak çok zordur, oysa odaklanıp, bir büyüteç ile ateş yakar gibi hedefinize daha kolay gidebilirsiniz.

EXECUTIVE COACHING

Ben “Damdan Düşmüş Doktor” um. Sizden daha önceki yıllarda her kademede yöneticilik yaptım. Çok az destek alarak ilerledim. Muhtemelen sizde dün benim aldığım sorumluluklar ve zorluklar ile şu an boğuşuyorsunuz.

Kendinizde ve şirketinizde değişime karar verdinizse Executive Coaching desteği almanız başarı şansınızı arttıracaktır. Tiger Woods’un bile Koçu olduğunu düşünürsek, dış desteğin sizin konu hakkında bilginiz ile bağlı olmadan gerekliliği anlaşılacaktır.

Dış desteğin size ilk faydası işletme körlüğü olmadan konuya bakıp, sormamaya alıştığınız soruları direk olarak sormasıdır. “Kutsal İnekleri”, tabuları olmayan bir bakış açısı, ilk başta biraz rahatsız edici olsada, irdelenmesi gereken noktaları ortaya atıp, şeytanın avukatlığı da dahil, sizleri görmeye zorlayacaktır.

Executive Coaching, ne yapmak gerektiğini anlayanların ,nasıl yapacaklarını da bulmalarına destek olacaktır. Özdisiplin başarının ön şartıdır. Dış destek, sizin kendinize “hayır” demenizde, özdisiplininizi korumanızda yardımcı olacaktır.

Size özel tasarlayacağımız eğitim ve Executive Coaching çalışmaları hedefinize ulaşmanızda yardımcınız olacak

©2022 Yusuf SONER Kişisel Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır TTR BİLİŞİM