• Pazarlama Eğitimleri
    Pazarlama Eğitimleri
    Pazarlama, kar getiren müşteri ilişkilerinin yönetimidir. Bu eğitimde müşterileri ihtiyaçlarına göre segmentasyon, hedefe uygun konum, konuma uygun pazarlama karması kurabilmek, zihinsel ve fiziksel erişilebilirlik üzerinde duruluyor
  • Odaklanmak, pazarlama da başarıya götürür
    Odaklanmak, pazarlama da başarıya götürür
    Her kes için her şey olmak çok zordur, oysa odaklanıp, bir büyüteç ile ateş yakar gibi hedefinize daha kolay gidebilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Liderlik ve Pazarlama alanında şirketinizde değişime karar verdiğinizde, desteğe ihtiyacınız olacak. Uygulama Danışmanlığı desteği almanız başarı şansınızı arttıracaktır. Tiger Woods’un bile Koçu olduğunu düşünürsek, dış desteğin sizin konu hakkında bilginiz ile bağlı olmadan gerekliliği anlaşılacaktır.

Dış desteğin size ilk faydası işletme körlüğü olmadan konuya bakıp, sormamaya alıştığınız soruları direk olarak sormasıdır. “Kutsal İnekleri”, tabuları olmayan bir bakış açısı, ilk başta biraz rahatsız edici olsada, irdelenmesi gereken noktaları ortaya atıp, şeytanın avukatlığı da dahil, sizleri görmeye zorlayacaktır.

Eğitim ile desteklenen proje yönetimi ve danışmanlık , ne yapmak gerektiğini anlayanların ,nasıl yapacaklarını da bulmalarına destek olacaktır. Özdisiplin başarının ön şartıdır. Dış destek, sizin kendinize “hayır” demenizde, özdisiplininizi korumanızda yardımcı olacaktır.

Şirketler KOBİ olarak başlarlar, sonra Orta boy İşletme(OBİ) , daha sonra Büyük İşletme (Bİ) olurlar. Bu aşamaların hepsinin şartları ve gerekleri diğerinden farklıdır. KOBİ lerin doğruları, OBİ ve Bİ lerin yanlışları olabilir. Dış destek size burada da yardımcı olacaktır.

Firmanıza özel tasarlayacağımız eğitim, proje yönetimi ve danışmanlık paketi ile sizlere destek oluyoruz.

©2020 Yusuf SONER Kişisel Web Sitesi Tüm Hakları Saklıdır TTR BİLİŞİM